FINLUX 24FDM5760 LED TV
Kód: SC0002
Neohodnotené
Na dotaz
Položka bola vypredaná…
Televízor LED od spoločnosti FINLUX je určený do karavanu, obytného auta alebo na zabudovanie.
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Ideálny na cesty vďaka možnosti pripojenia do 12V zásuvky automobilového zapaľovača
  • Integrovaný DVD/CD prehrávač
  • Ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo smartfónu
Špecifikácie:
  • 24" (61 cm) HD Smart TV
  • Rozlíšenie 1366 × 768 px
  • Dolby Digital Plus
  • HDR
  • Wi-Fi
  • 2× HDMI
  • 1× USB
  • DVD/CD prehrávač
  • Napájanie 12 V DC / 230 V AC